fbpx

26 учасників АТО з Прикарпаття пропали або перебувають у полоні терористів, – СБУ

Суспільство 12:49, 18.12, 2014

Працівники Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області зібрали та передали у Міжвідомчий центр допомоги громадянам у питаннях звільнення полонених, заручників та віднайдення зниклих безвісти при СБУ дані щодо 26 жителів області, які перестали виходити на зв’язок з родинами із зони АТО або повідомили про те, що знаходяться в полоні.

Як повідомили КУРСу прес-службі обласного Управління СБУ, над їх розшуком та звільненням СБУ працює спільно з Центром гуманітарної допомоги по звільненню полонених та заручників у зоні АТО Володимира Рубана, волонтерами, громадськими активістами, незалежними журналістами.

Громадська рада при облуправлінні СБУ порушила питання щодо надання необхідної адресної допомоги родинам полонених жителів Прикарпаття, зокрема, щодо відтермінування виплат за кредитами, сприяння у працевлаштуванні, наданні медичної допомоги тощо. З цією метою, вказує прес-служба, облуправління СБУ передало список цих 26 осіб представникам Івано-Франківської облради та Самооборони.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: