fbpx

29-річна Олеся Ілійчук з Косівщини бореться з раком, потрібна допомога

Здоров'я 17:24, 16.07, 2018

29-річна Олеся Ілійчук (Петрук) із села Старі Кути Косівського району потребує допомоги небайдужих. Молода жінка бореться з лімфомою Ходжкіна.

Лікування довготривале і дороговартісне. Наразі в Олесі закінчився другий блок хіміотерапії в Національному Інституті Раку (НІР), передає Репортер.

"Все трохи затягнулося, бо перероблялися ще в декількох лабораторіях імуногістологічні аналізи і зробилося ПЕТ КТ, і консультації різних лікарів, професорів для повної впевненості в діагнозі і правильності лікування. Все це забрало не лишень багато часу, але і додаткових коштів!!! Попереду ще два блоки хіміотерапії і знову контрольне ПЕТ КТ, для того щоб знати, яке буде лікування в подальшому, і бачити, чи дає результат хімія. Але ми не справимось самі без вашої допомоги. Як кажуть: "З кожного по ниточці  бідному сорочка". Тому навіть найменший ваш внесок – це величезна допомога. На дорослого дуже важко знайти кошти на лікування, а реальність така, що, на жаль, людське життя залежить від грошей, немає грошей – хоч бери і вмирай. Все треба купляти за свої кошти, в лікарні нічого не дають. Спільними зусиллями ми можемо врятувати мою сестричку Лесю, яку я дуже люблю і не можу втратити", – написала сестра Олесі Олена Петрук.

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк 4149 4991 0982 9257 одержувач Ілійчук Олеся Юріївна.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: