fbpx

2 квітня на базі чотирьох навчальних закладів Івано-Франківська відбудеться пробне ЗНО

Суспільство 16:52, 01.04, 2016

2 квітня 2016 року відбудеться пробне тестування з української мови та літератури на базі чотирьох загальноосвітніх навчальних закладів м. Івано-Франківська: гімназії №2, НВК "Школа-гімназія №3", ЗШ №17 та ЗШ №28.

Пробне тестування – це можливість детально ознайомитись із процедурою проведення ЗНО та виконати завдання, максимально наближені до тих, які будуть надані під час основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання.

Для участі у пробному ЗНО зареєструвалося близько тисячі випускників 11-х класів основної школи, коледжів, ліцеїв, професійно-технічних закладів, випускників минулих років. Звертаємо увагу на те, що пропуск учасників тестування здійснюється з 10.15 до 10.50 год. за наявності наступних документів:

  • запрошення;  
  • паспорта (свідоцтва про народження);
  • квитанції про оплату.

Особи, які запізнилися, до пукту тестування не допускаються. Вони мають можливість у триденний термін отримати матеріали у відповідального за пункт за умови наявності усіх необхідних документів.

Бажаємо всім учасникам успішно виконати ці вимоги та здобути необхідні навики проходження зовнішнього незалежного оцінювання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: