fbpx

360 тисяч з бюджету отримали два франківські депутати на лікування, тоді як 365 тисяч розділили між 65 пораненими

Суспільство 23:58, 13.11, 2015

Міський голова Віктор Анушкевичус з допомогою начальника фінуправління прозвітував волонтерам про витрати на житло і лікування бійців у Івано-Франківську.

Франківські волонтери разом із учасниками АТО та журналістами сьогодні побували у міського голови Франківська Віктора Анушкевичуса, щоби дізнатися чому двом чиновникам і двом депутатам міської ради цьогоріч, в час війни на Сході, було виділено на придбання житла та на лікування 1 млн 300 тис. гривень з міського бюджету. І які кошти відповідно отримали родини бійців та поранені. 

Читайте також: Два франківські чиновники отримали з бюджету по півмільйона гривень на житло

Віктор Анушкевичус, який уже в понеділок складе свої повноваження міського голови Франківська, не зміг аргументувати стотисячні транші наближеним особам.

Про фінансування міської програми на допомогу учасникам АТО та їхнім родинам, зокрема родинам загиблих, мер зміг розповісти лише з допомогою головного фінансиста міськвиконкому. Цифри, озвучені Анушкевичусом, оприлюднила в соцмережі Фейсбук волонтерка Наталія Перцович.

"Цифри. І Паралелі для визначення Справедливості. Отже, ВДУМАЙТЕСЬ: 475 000 грн. і 450 000 грн отримали М. Петрик і Г. Яцків на покращення житлових умов з міського бюджету. З коштів платників податків. 952 000 грн отримали 904 бійці АТО!

160 000 грн і 200 000 грн отримали депутати від "Батьківщини" і "Свободи" на лікування. І 365 000 грн розподілили між 65 пораненими учасниками АТО! Реабілітаційного центру в нас немає…. Хто не в курсі", – написала волонтерка.

КУРС писав, що з міського бюджету Івано-Франківська на придбання житла начальнику управління культури МВК Мирославу Петрику виділили 475 тисяч гривень.

Сьогодні ж начуправління культури пояснив, чому йому виділили з бюджету півмільйона гривень. ВІДЕО

360 тисяч з бюджету отримали два франківські депутати на лікування, тоді як 365 тисяч розділили між 65 пораненими 1

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: