Під час акції передбачається провести роздільний збір побутових відходів і сміття вздовж берегів річки Черемош та її приток на відстані понад 40 кілометрів, повідомили КУРСу в НПП "Верховинський".
Метою проведення заходу є очищення берегів річки Черемош та привернення уваги громадськості до екологічних проблем щодо збереження чистоти водних ресурсів, а також виховання бережливого ставлення громадян, особливо молоді, до природи.
Організатори запрошують керівників органів місцевого самоврядування, громадських організацій, установ, підприємців та небайдужих громадян взяти участь у прибиранні прибережних територій річки Черемош та її приток.