fbpx

405 випускників Прикарпатського університету отримали дипломи магістрів

Суспільство 09:43, 07.07, 2015

У Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника відбулися урочистості з нагоди вручення дипломів освітньо-кваліфікаційного рівня "Магістр" випускникам університету денної форми навчання 2014-2015 н. р.

У святкових заходах взяли участь ректор університету, доктор політичних наук, професор Ігор Цепенда, заступник голови Івано-Франківської ОДА Ігор Пасічняк, представники ректорату університету, професорсько-викладацький склад та працівники закладу, батьки, запрошені гості. 

Традиційно захід розпочався з внесення державного прапору. Кращі студенти-випускники, на знак вшанування пам’яті Героя Небесної Сотні, Героя України Романа Гурика, здійснили покладання квітів до пам’ятного обеліска, присвяченого студентам та викладачам, що загинули у боротьбі за незалежність України.

Зі словом-настановою до студентів-випускників звернувся ректор, професор Ігор Цепенда, який привітав їх із закінченням навчання в університеті та побажав успішно реалізувати себе в професійній діяльності.

"Ви не полишаєте університет. Де б ви не були, ви є студентами Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Ми гордимося нашими студентами, їхніми здобутками. Ми будемо завжди раді бачити вас у стінах рідної Альма-матер", – підкреслив у своєму виступі Ігор Євгенович.

Студентів-випускників з урочистою подією в їхньому житті привітав заступник голови Івано-Франківської ОДА Ігор Пасічняк, який, зокрема, підкреслив активну громадянську позицію студентства університету.

"Ми пишаємося тим, що на Прикарпатті є такий університет. Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника готує успішних, досвідчених і професійних молодих людей", – зазначив Ігор Пасічняк.  

У свою чергу зі словами подяки до викладачів за їх нелегку і клопітку працю звернулася студентка-випускниця Інституту філології Христина Тижбір.

Після завершення виступів усі випускники прийняли "Клятву студента-випускника 2015 року", яку урочисто виголосив магістр Інституту історії, політології і міжнародних відносин Юрій Гривнак

Кульмінацією свята була церемонія вручення дипломів. Відповідний наказ про присвоєння кваліфікації та видачу дипломів магістра студентам-випускникам університету 2014-2015 навчального року виголосив проректор університету з науково-педагогічної роботи Сергій Шарин. В урочистій обстановці ректор університету, професор Ігор Цепенда вручив дипломи 405 випускникам, з яких 165 отримали диплом з відзнакою. 

Свято супроводжувалося концертною програмою, в якій взяли участь випускники університету. Зокрема, радо привітала усіх музичним подарунком колишня студентка Інституту мистецтв, а нині заслужена артистка України Ірина Лончина.

Урочисті заходи для випускників підготував Cтудентський центр культури та дозвілля університету.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: