fbpx

Прикарпатських школярів-олімпіадників нагородили солідними стипендіями. ПЕРЕЛІК

Суспільство 11:55, 31.10, 2018

Майже сотня прикарпатських школярів, які здобули перемоги у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад та III етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, отримають стипендії з обласного бюджету.

Розпорядження "Про призначення академічної стипендії та одноразової грошової винагороди голови облдержадміністрації та голови обласної ради" підписали голови Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук та обласної ради Олександр Сич.

Так, одноразову стипендію у розмірі 6 тисяч гривень отримають випускники шкіл:

  1. Бабій Катерина Ігорівна, учениця 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка Калуської міської ради
  2. Біць Яна Ігорівна, учениця 11 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5
  3. Бундзяк Ольга Петрівна, учениця 11 класу Городенківської гімназії імені Антона Крушельницького Городенківської районної ради
  4. Гавадзин Тетяна Петрівна, учениця 11 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 25
  5. Гаст Марія-Діана Гергардівна, учениця 11 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5
  6. Гладчук Ірина Ігорівна, учениця 11 класу Снятинської гімназії Снятинської районної ради
  7. Дмитрук Ангеліна Тарасівна, учениця 11 класу Снятинської гімназії Снятинської районної ради
  8. Дубей Мар'ян Романович, учень 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради
  9. Домбровський Станіслав Володимирович, учень 11 класу ІваноФранківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5
  10. Зеляк Назарій Миколайович, учень 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради
  11. Іванюк Михайло Михайлович, учень 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради
  12. Клюба Максим Андрійович, учень 11 класу Вільшаницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тисменицької районної ради
  13. Ковальчук Олександр Олегович, учень 11 класу Надвірнянського ліцею Надвірнянської районної ради
  14. Королевич Соломія Петрівна, учениця 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради
  15. Коротка Наталія Олександрівна, учениця 11 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 
  16. Коршинська Катерина, учениця 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка
  17. Костенко Наталія Валеріївна, учениця 11 класу Коломийської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №5
  18. Кучеренко Володимир Володимирович, учень 11 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею
  19. Макаревич Роман Володимирович, учень 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради
  20. Мельник Наталія Миколаївна, учениця 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка
  21. Мосяк Василь Тарасович, учень 11 класу Галицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2
  22. Павлюк Наталія Василівна, учениця 11 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 13
  23. Палій Лідія Андріївна, учениця 11 класу Гвіздецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради
  24. Петруняк Дмитро Васильович, учень 11 класу Надвірнянського ліцею
  25. Погляд Вікторія Богданівна, учениця 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради
  26. Попель Ангеліна Романівна, учениця 11 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10
  27. Приймак Ростислав Ярославович, учень 11 класу Івано-Франківського фізико-технічного ліцею-інтернату
  28. Прокоф’єва Олена Русланівна, учениця 11 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка
  29. Радецький Василь Миколайович, учень 11 класу Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
  30. Румежак Тарас Олегович, учень 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради
  31. Сеняк Марія Василівна, учениця 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради
  32. Стасюк Роман Володимирович, учень 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради
  33. Стефурак Тарас Іванович, учень 11 класу Городенківської гімназії імені Антона Крушельницького
  34. Струк Тарас Васильович, учень 11 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради
  35. Терлецька Ліліана Степанівна, учениця 11 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 22
  36. Харишин Назарій Остапович, учень 11 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10
  37. Цюмпала Святослав Андрійович, учень 11 класу Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1
  38. Шкредко Андрій Іванович, учень 11 класу Долинського природничо-математичного ліцею
  39. Яницька Юліана Петрівна, учениця 11 класу Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату
  40. Яремко Назар Мар'янович, учень 11 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3

Протягом року стипендії у розмірі мінімальної (звичайної) академічної стипендії для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації отримуватимуть школярі:

 

1. Виноградник Лариса Іванівна, учениця 8 класу навчальновиховного комплексу "Снятинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-ліцей"

2. Гавриш Юліан Васильович, учень 10 класу Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

3. Головатий Владислав Тарасович, учень 8 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею

4. Грабовська Данута Янівна, учениця 9 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради

 5. Гриневич Марія Романівна, учениця 9 класу Долинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 6

6. Грицюк Володимир Васильович, учень 10 класу Надвірнянського ліцею

7. Губаль Зоряна Богданівна, учениця 10 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5

8. Гуменюк Юлія Юріївна, учениця 10 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 11

 9. Депутат Діана Романівна, учениця 10 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 12 імені Івана Франка

10. Драганчук Даніслав Євгенович, учень 9 класу Городенківської гімназії імені Антона Крушельницького

 11. Забавський Назар Ігорович, учень 8 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка

 12. Захарова Ярина Анатоліївна, учениця 9 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею

13. Іванишин Денис Васильович, учень 10 класу Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

14. Іванків Софія Степанівна, учениця 8 класу Отинійської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Коломийської районної ради

15. Кіцул Вероніка Петрівна, учениця 9 класу Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату

16. Клейнота Владислав Ігорович, учень 8 класу Городенківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1

17. Козубаш Софія Ігорівна, учениця 8 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19

18. Коржук Єлизавета Любомирівна, учениця 10 класу ІваноФранківського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа-ліцей № 23 Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника»

19. Котик Тарас Ігорович, учень 9 класу Калуської загальноосвітньої ніколи І-ІІІ ступенів № 3

20. Кравчук Юлія Олегівна, учениця 9 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка

21. Крохмалюк Євген Володимирович, учень 9 класу Богородчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Олекси Гірника

 22. Куташівська Жасмін Віталіївна, учениця 8 класу Коломийського навчально-виховного комплексу № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей"

23. Максимів Микола Ігорович, учень 9 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею

24. Максьом Максим Вікторович, учень 9 класу Богородчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Олекси Гірника

25. Мартинюк Діана Тарасівна, учениця 10 класу Тустанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Галицької районної ради

 26. Мацюк Софія Ігорівна, учениця 10 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради

27. Мельницька Анастасія Романівна, учениця 10 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради

 28. Музичук Олексій Михайлович, учень 10 класу Коломийського навчально-виховного комплексу № 9 "Школа-природничо-математичний ліцей"

29. Олексин Ксенія Ігорівна, учениця 10 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради

30. Оліяр Олександр Ігорович, учень 9 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею

31. Павлучинська Уляна Вікторівна, учениця 8 класу Української гімназії № 1 Івано-Франківської міської ради, за зайняте II місце в олімпіаді з історії.

32. Перепелиця Антон Русланович, учень 8 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 11

33. Петрів Владислав Юрійович, учень 10 класу Івано-Франківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 5

34. Росткович Софія Олегівна, учениця 9 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею

35. Смеречук Адам Миколайович, учень 10 класу Надвірнянського ліцею

36. Стасюк Юрій Володимирович, учень 9 класу Калуської гімназії імені Дмитра Бахматюка

37. Стефанко Данута Миколаївна, учениця 10 класу Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3

38. Строїч Юлія Іванівна, учениця 9 класу Рожнівського ліцею "Гуцульщина" імені Федора Погребенника

39. Тимків Олена Романівна, учениця 9 класу Калуської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6

40. Тихомиров Валентин Олегович, учень 10 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею

41. Тітова Анна Олексіївна, учениця 9 класу Богородчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Олекси Гірника

42. Тринога Мирослав Тарасович, учень 10 класу Івано-Франківського природничо-математичного ліцею

43. Феняк Іван Іванович, учень 9 класу Івано-Франківського академічного ліцею-інтернату

44. Феценець Михайло Любомирович, учень 9 класу Богородчанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 імені Олекси Гірника

 45. Чудик Михайло Михайлович, учень 9 класу Долинської гімназії № 1

46. Штогрин Станіслав Андрійович, учень 10 класу Надвірнянського ліцею

47. Юсип Оксана Михайлівна, учениця 9 класу Долинської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №6

48. Якимів Андрій Андрійович, учень 10 класу Нижньострутинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рожнятівської районної ради

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: