fbpx

500 тисяч для реабілітації ветеранів і їхніх родин – на Франківщині оголосили конкурс проектів

Суспільство 14:03, 14.08, 2017

Департамент соціальної політики облдержадміністрації оголошує конкурс із визначення проектів, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких у 2017 році за рахунок коштів обласного бюджету надається фінансова підтримка на суму 500 000 гривень.

Конкурс проводиться відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 12 жовтня 2011 року № 1049. Йдеться про організацію соціально-психологічної реабілітації учасників бойовий дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь у проведенні антитерористичної операції, та членів їх сімей.

Для участі в конкурсі інститути громадянського суспільства (ГО) подають робочому органу – в Департамент соцзахисту ОДА – конкурсні пропозиції у друкованій та електронній формі.

Пріоритети конкурсу:

– підтримка учасників АТО та членів їх сімей, створення умов шляхом психологолічної реабілітації, фізичної терпії, творчих занять (групова та індивідуальна робата);

– залучення фахівців з психологічною освітою для реабілітації учасників АТО та членів їх сімей;
– проведення заходів, спрямованих на підтримку та соціальну інтеграцію Учасників АТО та членів їх сімей. 

Перелік документів – тут. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: