fbpx

522 військовослужбовці з Прикарпаття отримуватимуть субсидії на компослуги як окрема категорія

Суспільство 13:19, 22.07, 2015

Учасники бойових дій на Сході отримуватимуть субсидії на комунальні послуги як окрема категорія. Досі субсидії їм нараховувались в загальному порядку. Тепер Верховна Рада ухвалила законопроект “Щодо належного соціально-економічного захисту учасників АТО”.

Документи, що необхідні для отримання субсидій учаснику бойових дій, залишаються такими ж, як і для всіх субсидентів. Це – заява та довідка про власні доходи. Однак при цьому кошти за участь у бойових діях, чи то офіційні, чи благодійні, не декларуються, йдеться у сюжеті ТРК "Вежа".

За інформацією обласного Департаменту соцполітики, статус учасника бойових дій вже отримали 522 військовослужбовці з Прикарпаття. Що стосується нарахування субсидій загалом, то за її призначенням вже звернулося понад 9 тисяч іванофранківців. В управлінні соцзахисту кажуть, часто інформація, надана заявником і комунальними службами, різна. Це ускладнює роботу фахівців. Крім того, завдає додаткового клопоту тим, хто звертається за субсидією.

Майже 8,5 тисяч родин в Івано-Франківську вже отримували субсидію за підсумками цьогорічного опалювального сезону. Фактично усім їм, кажуть в управлінні соцзахисту, нині зроблено автоматичний перерахунок на наступний опалювальний період.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: