fbpx

680 переселенців зі Сходу та Криму отримують пенсії на Прикарпатті

Суспільство 16:32, 10.10, 2014

Більш як вдвічі за два місяці зросла кількість переселенців, які приїжджають на Прикарпаття з тимчасово окупованих територій Криму, м. Севастополя, Донецької і Луганської областей та звертаються до управлінь Пенсійного фонду із проханням допомогти в отриманні пенсії.

Органами Пенсійного фонду України в області станом на 10 жовтня зареєстровано 680 громадян України. Ведеться щотижневий моніторинг стану щодо задоволення їхніх запитів, а направлені електронні запити відслідковуються щоденно.

Як повідомив член спеціально створеної групи фахівців з метою вирішення питань соціального захисту цих громадян, заступник начальника головного управління Пенсійного фонду України в області Роман Берчак, виплата пенсій проводиться на підставі електронних даних пенсійних справ, отриманих через Інтернет.

За новим місцем проживання  пенсії уже отримують: з  Криму та м. Севастополя – 36 осіб, з Донецької – 328 осіб, із Луганської області – 215 осіб. Усім їм забезпечується своєчасна виплата пенсій.

Зазначимо, що намітилася тенденція переселенців до повернення на батьківщину (всього 34 особи), але чимало з них уже висловлюють побажання залишитися в нашому краю назавжди.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: