fbpx

75% сміття з Івано-Франківська хочуть спалювати на цементно-шиферному заводі

Суспільство 08:40, 19.02, 2015

ПАТ «Івано-Франківський цементно-шиферний завод» може спалювати все сміття за виключенням органіки.

Про це під час зустрічі з делегацією Державного департаменту США  повідомив міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус.

«Ідуть перемовини з керівництвом Івано-Франківського цементно-шиферного заводу.  Я сам з Миколою Круцем зустрічався і ми на цю тем розмовляли, – говорить Віктор Анушкевиус, – Ви знаєте, вони дуже потужно працюють у плані інновацій та інвестицій, запровадженню нових технологій, там обертові печі. Нас зацікавило питання сміття тому, що ми не можемо до безконечності розширювати межі полігону, мені це самому не подобається,  тим більше мешканцям Рибного. Хоча у нас є угода, і ми допомагаємо фінансово у соціально-економічного розвитку села».

За словами міського голови, щороку Івано-Франківськ продукує до 400 тисяч кубів сміття. А цементно-шиферний завод міг би це все сміття спалювати, за виключенням органіки. 

«Фактично ведемо мову про те, що ми відвозити їм сміття, а вони відсортувавши те що можна спалювати спалюють, а органіка це десь 20% захоронюватиметься на полігоні . Тобто зменшення навантаження приблизно на 70-75%», – підсумував міський голова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: