fbpx

В Івано-Франківську проходить тендер на ремонт доріг в чотирьох районах області

Суспільство 11:05, 10.06, 2015

Сьогодні відбудеться розкриття тендерних пропозицій з ремонту 4 ділянок прикарпатських доріг – в Калуському, Долинському, Тисменицькому районах та в селищі Ворохта на Яремчанщині.

Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області проводить тендер на ремонт чотирьох ділянок трьох доріг державного значення, які пролягають Прикарпаттям.

На тендер  виставлені 4 лоти. Відбудеться розкриття пропозицій на поточний ремонт таких ділянок:

– 200 метрів прехрестя в селі Павлівка Тисменицького району біля повороту на франківський авторинок. Автотраса державного значення Н-09 Мукачеве – Львів 313 кілометр плюс 904 метри та 314 кілометр плюс 104 метри.

– 6, 231 км покриття автораси державного значення Н-10 Стрий  Чернівці  Мамалига, між містом Долина і містом Болехів, 34-ий кілометр плюс 892 метри та 41-ий кілометр плюс 123 метри.

– 15,5 км покриття автодороги державного значення Т-14-19 Миколаїв  Жидачів  Калуш на ділянках 52-ий кілометр плюс 264 м і 66-ий кілометр плюс 776 метрів. В цьому випадку ремонту підлягає дорога від адміністративної межі міста Калуш до адміністративної межі Івано-Франківської області, що проходить через села Негівці і Довгий Войнилів.

– 5 км державної автотраси Р-24 Татарів  Кам'янець-Подільський на ділянках 5 кілометрів плюс 50 метрів та 10 кілометрів плюс 450 метрів. Це дорога, яка проходить Ворохтою.

Вчора Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області провела тендер на ремонт дороги Львів – Івано-Франківськ. На ремонт двох ділянок траси Н-09 Мукачеве – Івано-Франківськ – Львів претендували 8 компаній з Івано-Франківська, Тернополя, Одеси, Маріуполя і Орджонікідзе.

Впродовж наступних 20 днів члени тендерного комітету вивчатимуть подану документацію у цьому тендері і аж тоді оголосять переможця.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: