fbpx

95 бійців зведеного загону батальйону "Івано-Франківськ" повернулись із зони АТО

Суспільство 09:14, 18.11, 2014

95 бійців зведеного загону батальйону "Івано-Франківськ", які упродовж останнього місяця забезпечували охорону громадського порядку у приморському місті Маріуполь, повернулися на Івано-Франківщину.

Зведений загін прикарпатських міліціонерів ніс службу з охорони громадського порядку, попередження здійснення терористичних актів та забезпечення безпеки населення в зоні бойових дій, працював на блокпостах, затримував диверсантів, передає "Бліц-Інфо".

 

За словами начальника УМВС України в Івано-Франківській області полковник міліції Миколи Семенишина, загін повернувся без втрат та поранених.

"Мені дуже приємно, що в черговий раз міліціонери Прикарпаття продемонстрували найвищі християнські цінності, проявили себе з найкращої сторони в зоні АТО. Я хочу подякувати керівникам підрозділу за те, що піклувались про особовий склад. І подякувати особовому складу за те, що ви несли всі тяготи, труднощі спільно, дотримуючись Присяги працівників внутрішніх справ. Дякую батькам, дружинам, дітям наших побратимів, які підтримували їх. Бачу, наскільки втомлені, але бадьорі духом. Я дуже щасливий від того, що сьогодні зведений загін в повному складі, так, як ми і очікували, повернувся додому", – зазначив Микола Семенишин.

Перед тим, як бійці відправились здати зброю, за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, особисту мужність і героїзм, виявлені в захисті державного суверенітету і територіальній цілісності нашої держави, усіх працівників батальйону міліції особливого призначення "Івано-Франківськ" нагородили грамотами та грошовою винагородою. Після чого бійців батальйону вітали їхні колеги по службі, друзі, рідні та близькі, які зібрались зустрічати їх.

Як зауважив очільник прикарпатської міліції Микола Семенишин, бійці батальйону відбули в зоні АТО відповідно до плану ротації більше 30 днів і сьогодні повернулись додому на відпочинок та реабілітацію. Бійці повернулись не з порожніми руками, а з подяками від органів місцевої влади міста Маріуполя, а отже, зарекомендували себе як професіонали.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: