fbpx

98,5% франківських користувачів ЦНАПу позитивно оцінили якість надання послуг

Суспільство 11:14, 09.07, 2015

ЦНАП міста Івано-Франківська проводить щомісячний моніторинг якості надання адміністративних послуг. Відвідувачі ЦНАП після обслуговування за допомогою талону електронної черги вкидають його у дві ємності "Задоволені якістю обслуговування" та "Не задоволені якістю обслуговування".

У червні 2015 року участь у голосуванні взяло 1610 відвідувачів ЦНАП, що складає 36% від загальної кількості прийнятих документів (4515).

Якість надання адміністративних послуг оцінили 1303 відвідувачі, що становить 81% від загальної кількості голосів. Позитивно оцінили якість надання послуг 1284 відвідувачі, що становить 98,5%, негативно 19 відвідувачів (1,5%).

Якість надання дозвільно-погоджувальних послуг оцінили 306 відвідувачів, що становить 19% від загальної кількості голосів. Позитивно оцінили якість надання послуг 304 відвідувачі, що становить 99%, негативно 3 відвідувачі (1%).

В цілому зберігається позитивна динаміка задоволеності відвідувачів якістю обслуговування у ЦНАП м. Івано-Франківська та велика активність і зацікавленість учасників опитування.

Відвідувачі ЦНАП також можуть оцінити якість обслуговування та надання адміністративних послуг на офіційному сайті ЦНАП м. Івано-Франківська, через сервіс "Онлайн консультацій" та за допомогою мобільного додатку "Мобільний Івано-Франківськ".

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: