fbpx

Абітурієнтам Івано-Франківського медуніверситету розповіли про цьогорічні умови вступу

Суспільство 19:35, 30.05, 2016

Вчора, 29 травня, в ІФНМУ відбувся День відкритих дверей, куди завітало більше сотні абітурієнтів з різних областей. Представники університету розповіли про виш та основні умови вступу.

У вітальному слові ректор Микола Рожко зауважив, що основним завданням університету є не лише вивчення фахівців високого рівня, але також виховання гідних особистостей, патріотів своєї Батьківщини.

Професор Ірина Купновицька розповіла про історію ІФНМУ та провела цікавий екскурс аж до нинішніх днів.

"На сьогодні в університеті є 1786 працівників. З них 100 докторів наук, 13 академіків, 10 заслужених діячів науки і техніки України, 14 заслужених лікарів України, близько півтисячі кандидатів наук. Нещодавно президент України вручив науковцям ІФНМУ державну премію. Всього у виші навчається майже 7000 студентів", – зазначила професор. 

Ірина Купновицька наголосила, що ІФНМУ став ініціатором відновлення військової кафедри в Україні, а також зауважила – виш посідає перше місце серед 17 медичних університетів країни за станом матеріально-технічної бази. На базі ІФНМУ функціонує шість навчально-практичних центрів. Процес навчання відбувається за допомогою найсучасніших технологій із використанням 3D, аудиторії оснащені мультимедійним забезпеченням.

Керівник Європейської медичної студентської асоціації Юлія Дмитрук розповіла присутнім про студентське самоврядування та насичене студентське життя, зокрема про різноманітні цікаві проекти, благодійні акції та конкурси, які вже стали традиційними для студентів-медиків.

Відповідальний секретар приймальної комісії Віктор Жураківський інформував про основні умови вступу в 2016 році. За результатами ЗНО студенти можуть вступити на спеціальності "Лікувальна справа" і "Педіатрія" (6 років навчання), "Стоматологія" і "Фармація" (5 років навчання), "Фармація" заочна форма (5,5 років). Випускники медичного коледжу можуть вступити на скорочений термін навчання за результатами фахових іспитів.

У медичний коледж можна вступити на такі спеціальності: "Стоматологія ортопедична" на основі 11 класів (2 роки навчання), "Стоматологія ортопедична" на основі дев’яти класів (3 роки навчання), "Сестринська справа" на основі дев’яти класів (4 роки навчання), "Лікувальна справа (фельдшер)" на основі дев’яти класів (4 роки навчання), "Фармація" на основі дев’яти класів (3 роки навчання).

Обсяги державного замовлення за результатами ЗНО: "Лікувальна справа" – 209 місць, "Педіатрія" – 35 місць, "Стоматологія" – 4 місця. 

Вартість навчання за рік в університеті складає: "Лікувальна справа" – 22 000 грн, "Педіатрія" – 18 500 грн, "Стоматологія" – 25 000 грн, "Фармація" денна форма навчання – 17 500 грн, "Фармація" заочна форма навчання – 14 000 грн.  

Вартість навчання за рік у медичному коледжі складає: "Стоматологія ортопедична (зубний технік)" – 11 000 грн, "Сестринська справа" – 10 000 грн, "Лікувальна справа" – 10 000 грн, "Фармація" – 10 000 грн.

"Цьогоріч вступники для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста медичного, фармацевтичного спрямування на основі повної загальної середньої освіти на денну форму навчання, крім осіб, які мають право на пільгові умови вступу, подають заяву тільки в електронній формі", – наголосив Віктор Жураківський.  

По закінченні презентації для абітурієнтів провели екскурсію різними корпусами університету, зокрема гості побували і в Анатомічному музеї.

Варто зазначити, що на День відкритих завітали абітурієнти з різних областей.

Анастасія Копачук із м. Кременець, що в Тернопільській області, обрала саме ІФНМУ, бо впевнена – це один із найпрестижніших медичних вишів в Україні. Віталій Загородний теж приїхав із Тернопільщини – з м. Бучач. Юнак каже, що планує вступати на стоматологічний факультет ІФНМУ, бо тут рівень навчання є дуже високим.

А ось іванофранківець Андрій Пелиховський зі спеціальністю визначився давно – у майбутньому бачить себе хірургом, тому хоче вступати на "Лікувальну справу". Хлопець переконує, що перед вступними іспитами взагалі не хвилюватиметься, адже впевнений у власних знаннях.   

Ознайомитись детальніше з умовами вступу можна за посиланням

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: