fbpx

Абітурієнти в ПНУ склали творчий іспит із журналістики

Суспільство 17:19, 22.07, 2015

21 липня в ПНУ імені Василя Стефаника розпочалися творчі конкурси для вступників, які подали заяви на навчання на освітній рівень "Бакалавр" денної та заочної форми навчання.

Творчі конкурси за напрямами підготовки: театральне мистецтво, хореографія, музичне мистецтво, образотворче мистецтво, дикоративно-прикладне мистецтво, дизайн, фізичне виховання і журналістика. Загалом цього дня у конкурсах взяло участь більше двохсот п’ятдесяти вступників.

Зокрема, стартувала основна сесія проведення творчого конкурсу з журналістики.

 "До нас приходять абітурієнти, із якими легко працювати, оскільки вони активні, цілеспрямовані, грамотні, частково уже підготовлені, адже завчасно підготували свій творчий доробок, мають уже опубліковані у ЗМІ журналістські матеріали. Молоді люди мають великий творчий потенціал, свободу мислення і критичність сприйняття", – розповідає голова предметної комісії з журналістики Ганна Марчук.

Цьогоріч завданням для абітурієнтів було написання твору за змодельованою професійною ситуацією  зустріч з генеральним директором Івано-Франківської обласної телерадіокомпанії "РАІ" Андрієм Івановичем Русиняком. У ході розмови Андрій Іванович розповів про свій життєвий та професійний шлях, про діяльність телерадіокомпанії  провідного електронного засобу масової інформації, який уже 20 років успішно працює в інформаційному просторі Івано-Франківщини, її творчий доробок та плани на майбутнє, а також відповів на запитання слухацької аудиторії. Після завершення зустрічі абітурієнти виконали свої творчі роботи. 

"Журналістика – це напрям підготовки, який потребує, окрім оцінки загального рівня знань вступника, ще й перевірки та оцінювання його здібностей до творчої діяльності", – зазначила голова предметної комісії з журналістики Ганна Марчук.

Нагадаємо, що творчі конкурси для вступників триватимуть до 31 липня.

За даними приймальної комісії станом на 18:00 год. 21 липня 2015 року до університету надійшло 17 827 заяв від вступників. З них на навчання  на  освітній рівень "Бакалавр" (на основі повної загальної середньої освіти) зареєстровано 11 533 заяви, з яких 10 939 – на денну форму навчання, 594 – на заочну.

Як показав моніторинг поданих вступниками заяв, майже 60% від загальної кількості, а це 6857 – електронні заяви, надіслані через мережу Інтернет, відповідно 4676 – подано у паперовому вигляді. У 1781 заяві вступників у першочерговій пріоритетності вказано Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: