fbpx

Абонентам "Прикарпаттяобленерго" будуть перетелефоновувати з кол-центру

Суспільство 17:38, 16.06, 2016

У ПАТ "Прикарпаттяобленерго" з початку червня у тестовому режимі запрацювала система автоматичного відзвонювання споживачам "кол-бек".

Тепер, телефонуючи у кол-центр, споживач чує повідомлення: "Ви звернулися в "Прикарпаттяобленерго". Ми Вам перетелефонуємо. Після чого дзвінок переривається і протягом 10 хвилин від моменту дзвінка система передзвонює споживачу. 

Протягом цих 10 хвилин немає необхідності повторно набирати номер кол-центру. Кожного разу, коли споживач набирає номер кол-центру, система запам’ятовує цей номер і буде передзвонювати до споживача стільки разів, скільки він набирав номер кол-центру. Тому достатньо зателефонувати один раз, щоб вам відзвонилися, і просто зачекати на цей дзвінок,  інформує прес-служба ПАТ "Прикарпаттяобленего".

Ця послуга зручна в першу чергу для тих споживачів, які звертаються у кол-центр з питаннями, які можна вирішити без участі диспетчера, а через систему самообслуговування. Зокрема, у компанії зазначають, що в період з 20 числа поточного місяця по 1 число включно наступного місяця найгарячіша пора для кол-центру, споживачі подають показники лічильників. Тому, впроваджуючи функцію кол-бек, фахівці "Прикарпаттяобленерго" враховували можливість подачі показників через систему самообслуговування. Отже, якщо споживач телефонує в кол-центр з мобільного номера телефону і хоче подати показники лічильника, достатньо скористатися системою самообслуговування і внести показник лічильника без участі оператора.

"Нині головне навантаження на наших диспетчерів іде в кінці місяця, коли наші споживачі масово подають покази лічильника, – розповідає директор з контролю якості послуг та обслуговування клієнтів ПАТ "Прикарпаттяобленерго" Наталія Пазюк.  Тому ми плануємо переключити більшість споживачів на систему самообслуговування. Це дасть змогу вивільнити диспетчерів для консультування споживачів в інших, не менш важливих питаннях електропостачання".

В майбутньому прикарпатські енергетики планують збільшити кількість диспетчерів у кол-центрі та запровадити ряд нових можливостей для споживачів. Зокрема, нове програмне забезпечення дозволить віддзвонювати відразу по звільненні диспетчера, не тримаючи споживача на лінії. Окрім цього, зручнішою стане система самообслуговування, яка дозволить подавати покази лічильника автоматично без спілкування з диспетчером. 

Нагадаємо, кол-центр обленерго працює з 2011 року, він обслуговує фізичних та юридичних споживачів компанії. Телефон кол-центру – 0800 50-40-20 або 59-40-20 (цілодобово, безкоштовно з усіх телефонів).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: