середа, 20 березня

Аби підписатися за відставку Порошенка, прикарпатці вишикувались у черги

Лише за кілька годин роботи наметів партії "РУХ НОВИХ СИЛ" свої підписи за відставку Порошенка залишили кілька сотень прикарпатців.
Зображення 1 / 2 Використовуйте клавіші для перегляду

Люди кажуть, підписуються за імпічмент не вагаючись. Мовляв, саме так можуть продемонструвати свою позицію щодо дій керівництва держави. 

"Мене не влаштовує, що Порошенко є президентом. Він нічого не робить заради мого майбутнього. Заради майбутнього нашої молоді", – аргументує свій підпис іванофранківчанка Соломія. 


"Дивитися, що відбувається, – це жах. Далі мовчати не можна. Треба виходити і не сидіти по хатах",  каже мешканка Ямниці Оксана.

Підписатися за відставку президента Порошенка можна в офісі партії "РУХ НОВИХ СИЛ", що на вулиці Пилипа Орлика, 8 та в наметах з написами "Імпічмент", які стоятимуть по усьому місту.

"Люди засвідчують свою позицію, свою думку про президента. Він не виправдав їхньої довіри і повинен негайно подати у відставку. Ще до чергових виборів рік, однак люди не можуть чекати. Прикарпатці засуджують політику президента. А така велика активність свідчить про те, що вони готові до спротиву, до активної боротьби",  каже координатор партії "РУХ НОВИХ СИЛ" в Івано-Франківській області Тетяна Пришляк. 

На правах реклами 

КОМЕНТУВАТИ