fbpx

Адміністрація Залучанського дитячого будинку-інтернату заборонила волонтерам навідувати дітей

Суспільство 18:50, 04.05, 2017

Про це повідомив у соцмережі facebook керівник БО "Українська благодійницька мережа" Василь Футерко.

Волонтер зазначає, що адміністрація закладу, напевно, злякалася пропозиції встановити камери відеоспостереження в інтернаті.

"Сьогодні Українська благодійницька мережа отримала листа від адміністрації Залучанського дитбудинку про призупинення співпраці. До листа також додано такий супровідний текст: "В зв'язку з надісланим Вам листом про тимчасове призупинення будь-якої співпраці повідомте своїх працівників – "Літніх Янголів", а також волонтерів УБМ, – що відвідування закладу з 04 травня 2017 року забороняється".

Швидше за все така різка поведінка адміністрації будинку-інтернату зумовлена, зокрема, публікацією ДОКУМЕНТІВ, які підтверджують численні порушення прав вихованців та інші суттєві недоліки в роботі закладу, а також ініціативою щодо встановлення в дитбудинку камер відеоспостереження, яку висунула Українська благодійницька мережа", – зазначають волонтери.

У листі також йдеться про те, що волонтери перешкоджають працівникам інтернату виконувати їхні посадові обов'язки. Окрім цього, волонтерів звинувачують у "підбурюванні працівників інтернату та підопічних до порушення загальновизначених моральних норм".

1

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: