fbpx

Адвоката Коцаби визнали людиною тижня в Івано-Франківську – "за виняткову нахабність"

Суспільство 17:26, 10.06, 2015

Івано-франківська газета "Репортер", яка щотижня визначає переможця в номінації "Людина тижня", цього разу відзначила "пекельного персонажа" – адвоката Тетяну Монтян, яка захищає в суді звинуваченого в державній зраді блогера Руслана Коцабу.

"Минуле судове засідання у справі скандального блогера Руслана Коцаби перервали через поведінку його захисника Тетяни Монтян. От її й номінуємо  за виняткову, нестримну нахабність", – пише Репортер.

На судових засіданнях у Франківську адвокат поводиться відверто нахабно: фотографує свідків під час допиту, коментує, як хоче й коли хоче, владу в залі суду називає хунтою, Правий сектор – "клоунами у камуфло", свідків – "зомбі-свідками". Троє франківських суддів просто не можуть дати собі раду з галасливою пані.

"Чи може чоловік  я маю на увазі джентльмена  назвати жінку свинею?" – запитував один із героїв оповідань Джека Лондона. Тоді його на прикладі переконали, що ситуації бувають різними. І виглядає, що зараз  саме той момент",  зазначає автор публікації в "Репортері".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: