fbpx

Агітація кандидатів на міського голову дозволена після 21 вересня, – ЦВК

Політика 06:27, 16.09, 2015

Центральна виборча комісія (ЦВК) дозволила ще 10 громадським організаціям спостерігати за місцевими виборами 25 жовтня, а також затвердила постанову про передвиборну агітацію.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

Таким чином, Комісія надала дозвіл мати офіційних спостерігачів під час місцевих виборів 58 громадським організаціям.

У ЦВК закликали всіх учасників виборів дотримуватися порядку ведення передвиборної агітації. Відзначається, що висування кандидатів у депутати, кандидатів на посаду сільського, селищного, міського голови розпочинається за 34 дні до дня голосування, отже – з 21 вересня 2015 року. Місцеві організації партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі, кандидати в депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови, старости мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів.

Передвиборна агітація закінчується о 24 годині останньої п'ятниці перед днем голосування.

Комісія зазначила, що ведення передвиборної агітації до початку і після закінчення визначених виборчим законом строків забороняється.

Статтею 60 виборчого закону встановлено також інші обмеження щодо ведення передвиборної агітації, порушення яких є підставою для притягнення винних до відповідальності.

На вибори планується витратити 1,18 млрд грн. Офіційні результати виборів повинні бути встановлені не пізніше 30 жовтня.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: