fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Активісти "УКРОПу" пікетували Івано-Франківський міський суд, де розпочалося слухання справи про порушення на І сесії новообраної міськради. ФОТО

Активісти "УКРОПу" пікетували Івано-Франківський міський суд, де розпочалося слухання справи про порушення на І сесії новообраної міськради. ФОТО

Політика 20:04, 23.12, 2015

Сьогодні, 25 грудня, опівдні депутати та активісти "Українського об'єднання патріотів-УКРОП" пікетували Івано-Франківський міський суд, де пізніше розпочалося слухання справи за позовом голови фракції "УКРОПу" Володимира Олійника до Івано-Франківської міської ради та міського голови Руслана Марцінківа.

Предметом позову є чисельні скандальні порушення законів та Регламенту міськради під час І сесії новообраної міськради.

Суд вже встиг відхилити клопотання про забезпечення позову, тому позивач подав апеляційну скаргу в Львівський апеляційний адмінсуд. Сьогодні ж суд розпочав розгляд справи. Представник позивача подав клопотання про об'єднання справи з іншою з подібним позовом від представника фракції "Самопомочі" в міськраді Олександри Федорук.

Після цього суддя відклала слухання справи на півтора місяця – на 4 лютого.

Нагадаємо, що 1 грудня в Івано-Франківську відбулась перша сесія міської ради сьомого демократичного скликання. Вийшла вона скандальною, адже на думку багатьох експертів та громадських активістів те, що депутати проголосували за заступників міського голови, виконком та склад депутатських комісій, а тим більше – без встановленої процедури були змінені регламент Міськвиконкому та змінена його організаційна структура,  є незаконним.

Голова франкції УКРОП в Івано-Франківській міській раді Володимир Олійник переконаний, що на І сесії міськради відбувся "бєспрєдєл" та ігнорування законів з боку нової міськрадівської "більшості".

"До цієї більшості увійшли: націонал-комуністична "Свобода", "Батьківщина" і безідейна "партія адмінресурсу"  БПП "Солідарність",  говорить Володмир Олійник.  Вони цинічно поглумилися над законодавством про місцеве самоврядування, порушили щонайменше 3 статті чинного Регламенту міськради і "наплювали" на представників громади від половини міста. Після того як ця незрозуміла більшість провела всі кулуарно заплановані рішення, влада фактично узурпована і місто фактично стало приватизованим однією політичною силою".

"Виходячи з ситуації в раді, УКРОП швидше за все займе нішу конструктивної опозиції до міської виконавчої влади. Основне завдання  демонструвати людям правду, пропонувати свої програми розвитку міста та не дозволяти більшості нехтувати законами та красти так, як це було в минулій каденції",  наголосив Володимир Олійник.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: