fbpx

Активісти встановили сенсорну кімнату для особливих дітей Калуша. ФОТО, ВІДЕО

Суспільство 07:25, 21.10, 2016

Вихованці "Добродії Калуської" відтепер займатимуться ще і в сенсорній кімнаті. Її відкрили у приміщенні закладу соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді з функціональними обмеженнями.

Кімната – невелика, але укомплектована різноманітними спеціальними приладами, які служитимуть для відновлення і розвитку слухових, зорових і тактильних відчуттів у особливих дітей, інформують "Вікна".

Сенсорна кімната має стати помічником для психологів та педагогів, які працюють з дітьми, хворими на ДЦП або з синдромом Дауна. Як зазначила під час відкриття перший заступник міського голови Галина Романко, кімната відповідає всім видам адаптації і соціалізації дитини. Для кожного вихованця "Добродії Калуської" розроблено спеціальну програму занять у цій сенсорній кімнаті. Тож режим роботи кожного із цих засобів буде підлаштовано до кожної дитини.

Ідея відкриття сенсорної кімнати у Калуші належить громадській організації "Молодий народний рух". Профінансував проект чеський "Карітас", до якого молодь звернулася з відповідним проектом. Втілення проекту у життя коштувало 90 тисяч гривень.

Працівники "Добродії Калуської" разом із вихованцями подякували своїм благодійникам віршами та власноруч зробленим подарунком.

Загалом "Добродія Калуська" активно розвивається. З міського бюджету на потреби закладу виділяють близько 300 тисяч гривень у рік. Допомагають також благодійники і меценати. А ще керівництво закладу активно залучає грантові кошти. Наразі тут займаються лише з дітьми із Калуша, але у перспективі заклад міг би приймати і дітей з району, які також потребують аналогічної допомоги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: