fbpx

Активісти вимагають звільнити голову Калуської РДА. Відео

Суспільство 13:46, 27.05, 2015

Учора голова Калуської РДА Наталія Бабій провела першу за 100 днів свого перебування на посаді прес-конференцію. Напередодні громадські активісти Калущини звернулися із листом до Президента України, голови Івано-Франківської ОДА, голови районної ради та депутатського корпусу з вимогою прийняти вольове рішення і звільнити Наталію Бабій з посади.

Сама Наталія Бабій запевнила, що вперше про вимогу і лист громадських активістів почула від журналістів "Вікон".

 

16 лютого відбулося офіційне представлення Калуської РДА Наталії Бабій. У травні виповнюється 100 днів з часу перебування Наталії Бабій на посаді. Учора вона провела першу прес-конференцію.
 

Напередодні до районної ради надійшов лист від громадських активістів Калущини. Лист адресований президенту України, голові ОДА, голові Калуської районної ради, депутатському корпусу райради та Громадській раді при Калуській РДА. 12 ГО та громадських об’єднань висловили недовіру Наталії Бабій та вимагають "прийняти вольове рішення і звільнити її з посади голови Калуської РДА".

Наразі депутати Калуської районної ради збирають підписи про проведення позачергової сесії, під час якої планують розглянути лист громадських активістів. За попередньою інформацією, у порядку денному питання про висловлення недовіри немає. Однак якщо таке питання у депутатів виникне під час сесії, вони можуть вимагати звіту голови Калуської РДА.

Згідно із Законом України "Про місцеве самоврядування", після звіту районна рада двома третинами голосів може висловити недовіру голові Калуської РДА. Голосування має бути таємним. Після цього президент України має звільнити голову РДА із займаної посади.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: