fbpx

Активісти з Луганська знімають на Прикарпатті фільм про УПА

Суспільство 14:22, 29.07, 2015

Вчора, 28 липня, заступник голови Долинської районної державної адміністрації Ольга Ільчишин зустрілася з просвітянцями Луганщини.

Делегацію просвітянців у складі дев’яти осіб очолив виконуючий обов’язки голови Луганської обласної організації ВУТ "Просвіта" ім. Т. Г. Шевченка Євген Дзюба.

Громадські активісти побували у музеї-криївці повстанської звитяги, оглянули бункер в районі Загір’я села Новичка та побували у селі Липа, де щорічно проводиться патріотична акція "Яворина". Побачене та почуте луганчани фільмують та використають у монтажі фільму про Українську Повстанську Армію.

Побільше про історію УПА активістам розповів голова станичної управи Братства ОУН-УПА Юрій Долішній та почесний голова РО ВУТ "Просвіта" ім. Т. Г. Шевченка Степан Янковський. Про сучасність та літературні патріотичні надбання говорили з головним спеціалістом відділу культури районної державної адміністрації Ларисою Шевчук, завідувачем Долинської центральної бібліотеки Людмилою Фреїв та місцевим письменником Михайлом Борисом.

Людмила Фреїв та Михайло Борис подарували гостям на пам’ять патріотичні книги.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: