fbpx

Алкотестер показав, що водій франківської маршрутки п’яний, але у наркодиспансері ознак сп’яніння не виявили

Суспільство 13:15, 03.06, 2016

Сьогодні працівники управління транспорту та зв'язку спільно з працівниками управління патрульної поліції Івано-Франківська провели рейди з метою недопущення випуску на маршрути транспортних засобів в технічно несправному стані та недопущення водіїв громадського транспорту до керування транспортними засобами в стані алкогольного сп'яніння.

Проведено перевірку випуску водіїв автобусів ТзОВ "Західтехцентр", ПП "Станіслав-Транс", ТзОВ "Приватавтотранссервіс", ТзОВ "Корида-Транс" та ПП Сохан В. І. Зокрема, перевірили 82 водіїв зазначених перевізників.
Під час перевірки одного з водіїв алкотестер показав високий рівень проміле. Проте під час додаткового обстеження водія в Івано-Франківському обласному наркологічному диспансері ознак сп’яніння не виявлено, про що наданий відповідний висновок.

Перевірки у маршрутних таксі розпочалися вчора, 2 червня. Вчора дві рейдові групи провели попереджувальну роботу з водіями на виїзді з баз обслуговування, зранку (щоб не створювати незручності для пасажирів) автобусів ТзОВ "Корида-Транс" (38 водіїв), ПП Сохан В. І. (22 водії) та комунального підприємства "Електроавтотранс" (13 водіїв) щодо виявлення у водіїв ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння. 
За результатами роботи не підтверджено жодного факту виходу на маршрут водіїв з ознаками алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння.

Як писав КУРС, франківських перевізників зобов’язали забезпечити належний контроль та нагляд за медичним станом водіїв маршруток та технічним станом транспортних засобів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: