fbpx

АМКУ підозрює ПАТ "Івано-Франківськгаз" і ще сім облгазів в махінаціях з лічильниками для населення

Суспільство 09:50, 02.09, 2018

До Антимонопольного комітету України надійшли заяви від суб’єктів господарювання, що здійснюють діяльність на ринку реалізації лічильників природного газу для населення, щодо можливих ознак порушення законодавства про захист економічної конкуренції операторами газорозподільних систем.

За результатами розгляду заяв встановлено, що при проведенні тендерів на закупівлю лічильників природного газу для споживачів оператори ГРМ надавали конкурентні переваги одним суб’єктам господарювання перед іншими. Разом з тим, товариства відмовляли споживачам у встановленні лічильників природного газу виробництва одних суб’єктів господарювання, взамін пропонуючи лічильники іншого виробника.

Такі дії операторів ГРМ можуть призвести до обмеження конкуренції на ринку реалізації лічильників природного газу та до ущемлення інтересів споживачів, інформує прес-служба АМКУ.

Антимонопольний комітет почав розслідування можливого порушення законодавства 8 газопостачальними компаніями при встановленні лічильників газу для населення. Це ПАТ "Вінницягаз", ПАТ "Івано-Франківськгаз", ПАТ "Дніпрогаз", ПАТ "Львівгаз", ПАТ "Харківміськгаз", ПАТ "Сумигаз", ПАТ "Чернігівгаз" та ПАТ "Чернівцігаз".

Наразі Комітетом здійснюється збір та аналіз доказів у справах.

За результатами розгляду справ будуть прийняті рішення, передбачені законодавством.

Одночасно Комітет проводить дослідження відповідності дій інших Операторів ГРМ законодавству про захист економічної конкуренції.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter – лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області! 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: