fbpx

Андрій Троценко: "Підготовка до виборів триває у штатному режимі, жодних проблем не спостерігаємо"

Політика 09:43, 20.05, 2014

В Івано-Франківській області сформовані та функціонують 7 окружних та 1034 дільничних виборчих комісій, оснащених усім необхідним для проведення виборів.

Про це під час всеукраїнської селекторної наради, яку проводив Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, поінформував голова облдержадміністрації Андрій Троценко.
«Підготовка до виборів триває у штатному режимі, жодних проблем не спостерігаємо, — доповів про ситуацію керівник виконавчої влади області. – Виникали певні питання, пов’язані з тим, що згідно з чинним законодавством необхідно було забезпечити перебування на кожній дільниці не менше двох правоохоронців. Представників УМВС було недостатньо, тому на оперативній нараді ми вирішили доукомплектувати склад тих, хто забезпечуватиме правопорядок, курсантами та працівниками головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій».

Під час проведення виборів, за словами голови облдержадміністрації, першочергову увагу в області зосередять на охороні особливо важливих об’єктів, зокрема магістрального газопроводу «Уренгой –Помари — Ужгород». До цього залучатимуть новостворений батальйон територіальної оборони регіону.

«Івано-Франківщина має боєздатну військову одиницю, яка може допомогти подолати ймовірні виклики на теренах Прикарпаття», — наголосив Андрій Троценко. 

Йшлося також про те, що, готуючись до виборів, в області надрукували спеціальні інформаційні буклети для тих, хто голосуватиме вперше, а також переселенців з південно-східних регіонів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: