fbpx

Андрухович і Луцький допомогли зібрати на Спільнокошті рекордну суму на розвиток Пласту на Сході

Суспільство 16:54, 18.10, 2018

В ніч на четвер, 18 жовтня, на сайті "Спільнокошту" завершився збір коштів на розвиток Пласту в східних регіонах України. Силами кількох сотень доброчинців вдалось зібрати рекордну суму в історії сайту "Спільнокошт" – 1 254 150 гривень.

До акції зі збору коштів долучилися і франківці. Аби підтримати скаутів молодіжної організації Пласт, актор театру і кіно, франківець Роман Луцький продав з аукціону он-лайн стяг зі своїм автографом. За прапор Луцького найвища ставка була 1115 грн. А патріарх сучасної української літератури Юрій Андрухович передав на спільнокошт свою іменну унікальну  футболку "Патріарх" від Бу-Ба-Бу Фесту. За його лот на онлайн-аукціоні запропонували 700 грн, пише Репортер.

Ще 5000 грн франківські пластуни зібрали на вуличному продажу печива у вересні.

"739 доброчинців зробили свій внесок у розвиток Пласту. Кожна гривня допоможе створити нові осередки на Сході та Півдні України, а найважливіше – подарувати чар пластування тим дітям, які його ще не відчули, – повідомляють у Пласті. – 1 254 150 гривень – наразі найбільша зібрана сума в історії Спільнокошту. Але це також і велика відповідальність перед кожним із доброчинців".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: