fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Культура
  • Андруховичі та Прохасько представлять Україну на міжнародному літературному фестивалі "Місяць авторських читань"

Андруховичі та Прохасько представлять Україну на міжнародному літературному фестивалі "Місяць авторських читань"

Культура 18:39, 05.06, 2015

Кращі українські письменники вирушать у європейське турне та візьмуть участь у міжнародному фестивалі, який пройде в чотирьох країнах Східної Європи − у Чехії, Словаччині, Польщі та Україні.

З 1 липня до 4 серпня триватиме міжнародний фестиваль "Місяць авторських читань", який охопить одразу чотири країни: Чехію, Словаччину, Україну та Польщу. Масштабний захід відбудеться вже ушістнадцяте. Цього року почесним гостем є Україна та її найкращі прозаїки і поети.

Свої твори прочитає 31 вітчизняний автор, також письменники проводитимуть творчі зустрічі, щоб наблизити європейського читача до сучасної української культури, повідомляє "Cultprostir".

Серед учасників фестивалю: Оксана Забужко, Лариса Денисенко, Євгенія Кононенко, Софія Андрухович, Юрій Андрухович, Андрій Бондар, Сергій Жадан, Юрій Винничук, Олександр Михед, Олег Коцарев, Любко Дереш, Тарас Прохасько та інші.

"Важливо зараз донести силу українського художнього слова повсюди, де прагнуть його почути. Актуальне, фантазійне, гостре, смішне та сумне, щоб не забути, що ми є людьми, котрі здатні насамперед спілкуватися: читати, слухати, чути, говорити", − зазначила письменниця та учасниця фестивалю Лариса Денисенко. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: