fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Антикорупційна складова переконала калуських атовців підтримати всеукраїнський рух за Велику політичну реформу

Антикорупційна складова переконала калуських атовців підтримати всеукраїнський рух за Велику політичну реформу

Політика 21:10, 23.11, 2017

Члени Калуської спілки учасників АТО переконані, що всередині держави треба робити кардинальні зміни. Адже люди, які стоять на захисті України, повинні розуміти, що вони мають надійний тил і воюють за потужну державу.

Активісти підтримують усі вимоги руху за Велику політичну реформу: зняття недоторканності з депутатів, зміни до виборчого законодавства. Особливо, кажуть, на часі створення антикорупційного суду. 

"Підтримати Велику політичну реформу вирішили на правлінні Спілки учасників АТО. Більшість хлопців вирішили підтримати цю акцію через антикорупційну складову політичної реформи. За статистикою НАБУ, загальна сума збитків під час війни складає 87 мільярдів гривень. Якщо НАБУ матиме можливість садити за ґрати корупціонерів, які наживаються на тій же оборонці, на амуніції, до прикладу на рюкзаках, тоді війну можливо буде виграти значно скоріше", – впевнений член правління Калуської об’єднаної міськрайонної спілки учасників АТО Григорій Кондратенко. 

За словами активіста, навіть зараз у важкі для країни часи є чимало людей, які підтримують рух за Велику політичну реформу. 

"І це не десятки, не сотні людей, як заявляють центральні телеканали. Це тисячі. Я думаю, на кожному наступному вічі їх ставатиме все більше. До речі, формат наметового містечка змінюється. Вперше на цих вихідних буде стартувати триденний курс лекторію. Встановлюються кілька габаритних наметів, куди запросять спеціалістів у різних галузях: політологів, істориків. Буде проводитися інформаційно-освітня кампанія", – розповів Григорій Кондратенко.  

                                                             На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: