fbpx

Анушкевичус навіть у відпустці контролює місто

Політика 18:10, 16.05, 2014

Мер Івано-Франківська Віктор Анушкевичус обіцяє збільшити кількість комунального транспорту та розірвати договори з приватними перевізниками, якщо вони й надалі шантажуватимуть міську владу. Про це Анушкевичус повідомив на брифінгу, коментуючи страйк маршрутних таксі.

Анушкевичус навіть у відпустці контролює місто 1

"Сьогодні я перебуваю у відпустці. Але це не означає, що я не контролюю процеси, які відбуваються в  місті, і з приводу вчорашніх подій на виконкомі я в курсі. Хотів би зазначити, що страйк як такий не оголошений, тому що є певна процедура. Натомість наші перевізники поступили в зовсім інший спосіб —вони всі дружно пішли на ремонт. Зараз ми з цією ситуацією розбираємося, – заявив Анушкевичус. — Я б хотів заявити свою позицію як міського голови. Справа в тому, що на попередньому засіданні виконкому, яке відбувалося ще у квітні, ми домовилися, що це регуляторний акт — підняття тарифів, тому мають відбутися громадські обговорення. Всі розуміють, що піднімаються ціни на паливно-мастильні матеріали, на запчастини, на техобслуговування. З одого боку, ми розуміємо перевізників, але, з другого боку, перевізники мають взяти до уваги і вимоги мешканців міста.

В тому числі це стосується непорушення правил дорожнього руху, санітарного стану самих автобусів, які, на превеликий жаль, не прибираються. Багато перевізників дозволяють собі у вечірній час з’їжджати з маршруту і не виконувати умови договору, який ми заключаємо з ними. Це стосується і самої культури поведінки, куріння за кермом, розмови по мобільних телефонах і навіть того ж дешевого музичного супроводу.

Перевізники повинні зрозуміти і позицію мешканців, особливо малозахищених – пенсіонерів. На превеликий жаль, їхнє пенсійне забезпечення бажає бути кращим. Пенсії не підвищуються. Тому не враховувати позицію пенсіонерів абсолютно неправильно. Моя принципова позиція – пенсіонери у своїх правах не мають бути ущемлені. Якщо в такий спосіб перевізники починають шантажувати владу, то я з цим не погоджуюся. Якщо так далі буде продовжуватися, будемо вживати конкретні заходи, аж до розірвання договорів і проведення нового конкурсу. В умовах нового конкурсу буде суттєво зменшена кількість перевізників, і ми беремо курс на те, щоби збільшувати в Івано-Франківську великогабаритний транспорт, розвиватиметься комунальне підприємство «Електроавтотранс» — це тролейбуси і великогабаритні автобуси", — підсумував міський голова.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: