fbpx

Анушкевичус пообіцяв повернути скейт-парк на місце

Спорт 15:26, 11.08, 2014

Представники екстремальної молоді зустрілися з міським головою Івано-Франківська Віктором Анушкевичусом і "відвоювали" свій скейт-парк.

"Ми там каталися уже кілька років. За свої кошти ремонтували і будували конструкції. А потім без попередження приїхали комунальники і забрали їх. Тепер нам немає де тренуватися", – обурюється екстремал Володимир Волошин, повідомляє кореспондент КУРСу.

Натомість міський голова Віктор Анушкевичус повідомив, що знесення міського скей-парку стало для нього новиною. Як з'ясувалося, після одніє із скарг мешканців міста, керівник ГО "Клуб Альтернативних Видів Спорту" Роман Ганжа зняв із себе відповідальність за діяльність екстремалів. Тому керівник центрального міського парку Володимир Ротару одноосібно вирішив прибрати металеві конструкції з площі біля міського озера.

У підсумку Анушкевичус пообіцяв молоді, що скейт-парк комунальники повернуть на місце. На міському озері він пробуде доти, поки не облаштують спеціальний майданчик і не побудують новий скейт-парк на території міського парку. Кошти на це Віктор Анушкевичус обіцяє закласти у бюджеті на 2015-ий рік. 

Проте де наразі перебувають демонтовані контрукції з'ясувати не вдалося. Так само як і не вдалося поспілкуватися із самим керівником центрального парку Володимиром Ротару.

Як повідомляв КУРС раніше, Франківські скейтери пікетували міську раду через демонтаж скейт-парку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: