fbpx

Анушкевичус попросив не писати йому "листи щастя"

Економіка 09:19, 10.02, 2015

З таким проханням сьогодні на оперативній нараді міський голова Івано-Франківська звернувся до директорів департаментів МВК та комунальних установ, маючи на увазі, щоб не просили коштів на виконання завдань.

Зокрема, він зазначив, що ДП "Міськсвітло" на реалізацію проекту НЕФКО з реконструкції та будівництва мереж зовнішнього вуличного освітлення та світлофорних об’єктів вже взяло внутрішню позику на 5,5 мільйонів гривень. Цього року в міському бюджеті заклали ще 7 мільйонів. Директор підприємства Юрій Волошанський звернувся із проханням виділити ще кошти з бюджету.

З подібним проханням до міського голови звернувся і директор департаменту житлово-комунального господарства, транспорту і зв’язку Михайло Смушак.

"До Великодня мені ніхто ніякі "листи щастя" не пише! …Великдень у нас 12 числа (12 квітня – КУРС) і тоді ж ми вже будемо мати результати виконання бюджету по першому кварталу. Якщо буде позитивна динаміка (а зараз, дякувати Богу, вона позитивна, незважаючи на те, що січень для нас традиційно завжди тяжкий), тоді я буду слухати ваші пропозиції. Грошей ніхто виділяти не буде. Якщо дійсно будуть якість опрацьовані проекти і вони будуть надзвичайно важливі, ми будемо робити перерозподіл по виконанню", – зазначив Віктор Анушкевичус.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: