п'ятниця, 19 квітня

Апеляція підтвердила, що брат нардепа Солов'я самовільно захопив 15 соток поблизу франківського озера

Обласний апеляційний суд підтвердив законність постанови Держгеокадастру про самовільне зайняття власниками "Парк Готелю" 0,15 га землі поблизу міського озера в Івано-Франківську та адміністративне стягнення за правопорушення у розмірі 69 тисяч гривень.

Як повідомляв КУРС, 19 травня 2017 року на директора компанії ТОВ "ВРС ЛТД", якій належить "Парк Готель", Романа Солов`я винесено постанову про накладення адміністративного стягнення в сумі 68,979 тисяч гривень згідно з розрахунком завданих самовільним захопленням ділянки збитків. 

У вересні 2017 року Івано-Франківський міський суд відмовив ТОВ "ВРС ЛТД" у скасуванні постанови Держгеокадастру. 

Після цього директор "ВРС ЛТД" звернувся з апеляційною скаргою на постанову міського суду до Апеляційного суду в Івано-Франківській області.

У січні 2018 року колегія суддів Апеляційного суду відмовила директору ТОВ "ВРС ЛТД" в задоволенні апеляційної скарги та залишила постанову міського суду без змін.

Постанова Апеляційного суду є остаточною та касаційному оскарженню не підлягає.

Резолютивну частину постанови Апеляційного суду у мережі Фейсбук оприлюднив депутат міської ради Андріан Волгін.

Згідно з даними системи YouControl, кінцевими бенефіціарними власниками ТОВ "ВРС ЛТД" є мати народного депутата Юрія Солов'я Ярослава Соловей та його брат Роман Соловей. Серед засновників також ПП "Парк Готель", яке на 100% належить Роману Солов'ю, і спільне українсько-бельгійське підприємство "Рейкарц і партнери. Україна", засновниками якого є компанії з кіпрською пропискою. 

КОМЕНТУВАТИ