fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Апеляційний суд відмовився повертати в ефір російські телеканали

Апеляційний суд відмовився повертати в ефір російські телеканали

16:51, 16.05, 2014

Окружний адміністративний суд м. Києва відмовив представникам російських телеканалів у скасуванні заходів забезпечення позову і залишив у силі Ухвалу від 25 березня про припинення трансляції російських каналів на території України.

Апеляційний суд відмовив у скасуванні ухвали Окружного адмінсуду м. Києва від 15 квітня, якою представникам російських телеканалів було відмовлено у задоволенні клопотання про скасування заборони ретрансляції.

Як повідомляє прес-служба суду, на даному засіданні в апеляційній інстанції вперше були присутні російські представники безпосередньо Всеросійської державної телевізійної і радіомовної компаній – "Россия-24" та "РТР-Планета".

Нагадаємо, 18 травня Національна рада відповідно до рішення Ради національної безпеки і оборони України від 1 березня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України» звернулася в Окружний адміністративний суд міста Києва з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю «Торсат» про визнання такими, що не відповідають законам України та Європейської конвенції про транскордонне телебачення,  іноземних програм – «Первый канал. Всемирная сеть», «РТР-Планета», «Россия-24», «НТВ-Мир». Також регуляторний орган висловив прохання до суду ухвалити рішення про тимчасову заборону ретрансляції зазначених програм у багатоканальних мережах на території України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: