fbpx

Арешт Коцаби – помилкове рішення, – Денис Казанський

Суспільство 17:53, 09.02, 2015

Відомий блогер і журналіст із Донецька Денис Казанський пояснив, чому арешт скандального франківського блогера Руслана Коцаби є помилкою.

Свої міркування з приводу запобіжного арешту Руслана Коцаби, якого вчора під варту взяли у залі суду, Денис Казанський написав у Фейсбук.

"Арешт Коцаби – помилкове рішення. Невже не було зрозуміло з самого початку, що цей крок викличе величезний скандал і сплеск інтересу до персони арештованого? Причому в цьому випадку мова йде не про звичну хвилю нападок в російських ЗМІ, а про західну пресу. 

Закрити рота таким чином Коцабі не вийде. Тепер всі його заяви будуть тиражуватися так само масово, як заяви Савченко… Цілком очевидно, що всі антивоєнні аргументи Коцаби (часто – брехливі аргументи) після арешту набули додаткової ваги та й сам він з розряду мало кому відмого журналіста перейшов у розряд людей, яких боїться влада. 

Можна було б якось виправдати арешт провінційного бунтівника, якби в тюрмі вже сиділи Єфремов, Голенко, Клінчаєв, Гнатенко і Хтолубей. Але саджати Коцабу в той час, як на свободі ходять реальні агенти Кремля і прямі винуватці війни, на чиїй совісті тисячі смертей,  це відверто дивне рішення….

Нейтралізувати Коцабу можна було значно простіше і ефективніше. Для цього не потрібно саджати його в тюрму, а треба було дохідливо пояснити громадянам, що він з корисливих міркувань грає на боці агресора… Оскільки Коцаба бреше, розвінчати його брехню не вартувало би великих зусиль… написав відомий журналіст. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: