fbpx

Аргентинський художник перетворить підстанцію обленерго у Франківську на витвір мурал-арту

Стиль життя 13:02, 12.08, 2015

У рамках святкування Дня компанії ПАТ "Прикарпаттяобленерго" підтримало проект "Франківський вуличний малюнок" та надало будівлю трансформаторної підстанції для художнього розпису.

Аргентинський художник Хорхе Помар (псевдо – Amor) протягом п’яти днів перетворюватиме будівлю підстанції на вул. Курінного Чорноти на витвір мурал-арту – мистецтва настінного живопису.

"Ідея розмалювати наші підстанції у нас була давно, але до реалізації справа так і не доходила, – розповідає Голова Правління ПАТ "Прикарпаттяобленерго" Олександр Бубен. – Тож коли до нас звернулися активісти платформи "Тепле місто", ми відразу вирішили погодитися. Ідеальний об’єкт для розпису обирали спільно – художники та енергетики. Цей розпис стане своєрідним подарунком Івано-Франківську від нашої компанії в честь її 85-річчя, яки ми відзначаємо 16 серпня".

Напередодні енергетики також підготували будівлю підстанції до роботи художника – працівники компанії поштукатурили стіни та забезпечили автора риштуванням, потрібним для роботи. В обленерго сподіваються, що така ініціатива матиме продовження у майбутньому, уже навіть вибрані наступні енергооб’єкти, що підходять для розмальовування. 

Зазначимо, що практика використання індустріальних та енергетичних об’єктів у творчому плані є поширеною в усьому світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: