fbpx

Аргентинський художник розмальовує будинки у Франківську.ФОТО

Стиль життя 19:55, 18.08, 2015

В рамках проекту "Франківський вуличний малюнок" аргентинський графіті-художник Хорхе Помар – під псевдонімом AMOR - вже другий день розмальовує будинки в Івано-Франківську.

Перші його роботи можна побачити за адресою вулиця Курінного Чорноти 2/2.

Хорхе розповів КУРСу, що ці роботи він зробив на політичну тематику і кожен колір на них має своє значення. Допомагають йому у роботі франківські волонтери.

Також Хорхе не дозволяє фотографувати його обличчя, коли він працює. Каже, що він не "зірка", хоче, щоб цінували його роботи, а не його особисто.

Художник буде у місті ще три дні. Його візит – це перший крок у серії послідовних резиденцій художників-муралістів в Івано-Франківську.

Проект втілюється спільно з Мистецькою резиденцією (Теплий Арт) в рамках ґрантових проектів Urban Space 100 в Івано-Франківську та за підтримки ПАТ "Прикарпаттяобленерго".

Нагадаємо, Мистецька резиденція в Івано-Франківську розпочала свою діяльність Конгресом рисувальників, який відбувався з 11 по 20 травня. Першим гостем резиденції був всесвітньовідомий польський скульптор Павел Альтгамер.

Читайте також: Аргентинський художник перетворить підстанцію обленерго у Франківську на витвір мурал-арту.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: