fbpx

Арсен Аваков запропонував терористам піти до е*єні матері

Політика 08:23, 20.07, 2014

Предмет можливих чотиристоронніх переговорів за участю України, РФ, ЄС і США тільки один – про те, як Росія перестане засилати в Україну бойовиків і зброю і перестане збивати літаки і підтримувати тероризм.

Про це міністр внутрішніх справ Арсен Аваков написав на своїй сторінці у Facebook.

"Тільки формат чотирьох – Україна, США, Євросоюз і Росія. Не вдвох, не втрьох – тільки вчотирьох. Щоб жалісливі європейці, розм'якшивши серце, знову не "увійшли в положення" бідолашного путінського режиму", – написав Аваков.

Він категорично відкидає пропозицію міністра закордонних справ Сергія Лаврова, аби включити в переговорний процес ватажків терористів.

"З ким вести "прямі" переговори? З тими, хто видає себе за "бунтівний український народ" – фсбшниками-грушниками громадянами РФ Гіркіним і Борадаєм? Може, з ростовським автозаправником-двоєженцем Моторолою, який назвав себе "народним мером", може, з громадянином РФ Безлером-Бєсом, який збиває цивільні літаки?! А може, просто піти їм  до е*єні матері , а ми тут самі розберемося?! І буде все славно і добре, без всієї цієї наволочі – так, як в Слов'янську зараз. Про це я думаю і варто реально поговорити на чотиристоронній зустрічі . Ні про що інше!" – додав він.

 

 

 

 
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: