fbpx

Асоціація учасників АТО закликає поліцію не покривати винуватців стрілянини в Івано-Франківську. ЗАЯВА

Суспільство 11:15, 31.08, 2017

Івано-Франківська міська асоціація учасників АТО оприлюднила заяву щодо випадків стрілянини в місті, в якій закликала поліцію до об'єктивного і прозорого розслідування.

За останній місяць сталися два прикрі випадки із застосуванням вогнепальної зброї в самому центрі ще недавно спокійного міста. При цьому в одному з них було цинічно вбито людину, в другому випадку група осіб, вирішуючи якісь внутрішні розбірки, застосувала зброю посеред білого дня і серед великої кількості мирних громадян та дітей.

Ми, як учасники АТО, які боролися та продовжуємо боротьбу за збереження незалежності України, за мирне небо та спокійне життя для наших сімей, жителів міста і області загалом, не можемо бути осторонь цих кричущих подій. На позапланових зборах ми прийняли рішення, провести термінову нараду із керівниками силових структур, СБУ, Національної поліції, очільниками міста та області, йдеться в заяві ветеранів. 

На зустрічі, яка відбулася вчора, ми висловили свою позицію і ствердно заявили про неприпустимість розвитку таких подій, які повертають нас в "лихі 90-ті". Наше спільне завдання –  зробити все можливе, щоб не допускати подібних ситуацій, які несуть загрозу життю мешканцям нашого мирного міста. Окрім цього, ми заявили наші ствердні вимоги до керівників силових відомств:

1. Провести прозоре, повне та об'єктивне розслідування в терміни встановлені процесуальним законодавством.

2. Притягнути винних осіб до адміністративної та кримінальної відповідальності згідно чинного законодавства.

3. Провести службове розслідування, щодо дотримання законності при видачі дозволів на володіння та носіння зброї фігурантами справи, працівниками дозвільної служби ГУ НПУ. В разі виявлення порушень притягнути до відповідальності винних осіб та анулювати відповідні дозвола на володіння зброєю.

4. Жодним чином не затягувати процес розслідування та не покривати фігурантів справи.
5. Негайно посилити превентивну діяльність відповідних служб з метою забезпечення порядку в нашому місті.

У встановлений законом термін, але не пізніше 30 вересня проінформувати нас та громадськість про результати розслідування. 

У випадку невиконання наших законних вимог викладених у заяві, будемо змушені вимагати негайної відставки відповідальних керівників силових відомств.

Окрім цього за попередньою домовленістю із керівниками силових підрозділів долучаємося до розслідування цієї резонансної справи і беремо хід розслідування під особистий контроль.
Ми готові провести ряд спільних, рішучих заходів, щодо посилення безпековості мешканців Івано-Франківська. Ми за мирну, безпечну для життя Україну!

Як повідомляв КУРС, після стрілянині в "Пасажі Гартенбергів" поліція запевнила, що не вигороджуватиме нікого з фігурантів і на слідство не чиниться тиск.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: