fbpx

Асоціацію правників України в Івано-Франківській області очолив Володимир Костюк

Суспільство 10:15, 06.05, 2015

5 травня 2015 року відбулися чергові Загальні збори Відділення Асоціації правників України в Івано-Франківській області, на яких було обрано нове керівництво.

Відділення очолив Володимир Костюк – керівник Юридичної компанії "Lex Consulting", повідомляє прес-служба Асоціації. До Ради відділення увійшли: Юрій Боднар – приватно-практикуючий адвокат, Тарас Боринський  начальник юридичного відділу Івано-Франківської обласної державної адміністрації, Михайло Романюк – юрист Юридичної компанії "Lex Сonsulting", Юрій Петраш – старший юрист, адвокат Юридичної компанії Moris Group.

Асоціація правників України об’єднує представників юридичної професії та інших зацікавлених у правничій сфері осіб для втілення в життя принципу верховенства права, сприяння розбудові правової держави, розвитку правосвідомості суб’єктів права та юридичної професії, задоволення і захисту прав та законних інтересів членів Асоціації, а також сприяння їх неформальному спілкуванню.

Асоціація правників України щороку проводить ряд традиційних та добре відомих конференцій та форумів з найактуальніших тематик права.

Відділення асоціації правників України в Івано-Франківській області об'єднує багато юристів, адвокатів, правників, які активно вирішують нагальні проблеми юридичної практики, обмінюються практичним досвідом та знаннями, підвищують свій професійний рівень. Відділення АПУ в нашій області має на меті показати приклад злагодженої роботи молодих, ініціативних, творчих людей.

Асоціація правників України радо вітає всіх однодумців та запрошує приєднуватись до цієї організації працівників державних органів, юридичних фірм, адвокатських об`єднань, приватно практикуючих адвокатів та юристів, представників навчальних закладів та інших фахівців у галузі права, щоб разом втілювати задуми у життя та забезпечити світле майбутнє української правничої професії.

З форматом роботи можна ознайомитись на офіційному сайті Всеукраїнської громадської організації "Асоціації правників України" uba.ua та на офіційній сторінці в соціальній мережі facebook.

Контактна особа: Вікторія Зінчук (тел.:0985310010; e-mail: [email protected]).

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: