fbpx

Австралійські полійцейські вже на півдорозі в Україну

Суспільство 15:00, 24.07, 2014

Австралія готує відправку до України 50 поліцейських для охорони місця падіння малайзійського авіалайнера, збитого 17 липня над Донецькою областю.

Як повідомляє Українська правда з посиланням на британську газету The Guardian, наразі ці силовики вже прибули до Лондона і чекають на відправку до України.

За словами прем’єр-міністра Австралії Тоні Еббота, він вже провів відповідні переговори з президентами України і Росії.

Еббот додав, що хотів відправити поліцейських в Україну якомога скоріше, але все ще залишаються деякі невирішені питання щодо цієї міжнародної силової групи, наприклад – чи будуть ці силовики озброєні.

"Очевидно, я б підходив дуже обережно до відправки будь-якого австралійського персоналу в небезпечну зону без будь-якого захисту, але враховуючи досить спокійну обстановку, яка, схоже, сформувалася протягом останніх декількох днів, враховуючи, що представникам ОБСЄ дозволяли наче безперешкодно відвідати зону падіння протягом останніх днів, я з оптимізмом дивлюсь на можливість для цих поліцейських бути допущеними до зони падіння", – сказав Еббот.

Він додав, що Путін погодився, що місце аварії повинне охоронятися міжнародними силовиками, але нагадав, що територія все ще знаходиться під контролем сепаратистів, і невідомо, як вони поставляться до присутності міжнародних силовиків. Втім, Еббот додав, що російський президент все ж має "деякий вплив" на бойовиків.

Також він зазначив, що визнає повноваження української влади над всією територією країни.

Крім того, австралійський прем’єр застеріг сім’ї жертв від візитів в Україну, додавши, що уряд готовий посприяти їх перельоту в Нідерланди, де вони зможуть чекати на прибуття тіл своїх рідних.

Як відомо, пасажирський авіалайнер компанії Малайзійські авіалінії був збитий над Донецькою областю 17 липня. В результаті трагедії загинули 298 людей.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: