fbpx

"Бандерівський схрон" призупинив роботу – центр реабілітації ветеранів потребує підтримки

Суспільство 11:57, 05.02, 2019

Принаймні до 1 березня Будинок ветерана в Центрі реабілітації учасників АТО "Бандерівський схрон" не прийматиме заїзди. Координатори збирають гроші та шукають меценатів, щоби продовжити роботу.

"З сьогоднішнього дня будинок ветеранів Бандерівський Схрон Центр для учасників АТО та їхніх сімей "Бандерівський Схрон" зупиняє свою роботу. Зупиняємо ми її, як мінімум, до березня місяця 2019 року", – повідомив на своїй сторінці у мережі координатор центру Ігор Чернецький.

Він пояснив, що "Бандерівський схрон" бере паузу з двох причин. Перша, найголовніша, – не зібрали достатньо коштів, які дали би можливість працювати в лютому, а це 18 500 грн.

"Ми чудово розуміємо що суспільство втомилося від війни та від ветеранів в цілому. Тому ми сподіваємося на небайдужих підприємців, які зголосяться нас фінансувати, хоча б частково", – додає Чернецький.

Друга причина – треба завершити роботи по творчій майстерні та житловій мансарді. "Декілька хлопців, які залишаються в Схроні, будуть докладати найбільших зусиль для цього", – додав координатор. 

Ігор Чернецький повідомив, що всі інші напрямки роботи, зокрема виїзди до кризових ветеранів, залишаться дієвими. 

"Що стосується поїздок до кризових ветеранів, які лікуються в Івано-Франківській обласній третій психоневрологічній лікарні, та до ветеранів, яким необхідна підтримка по місцю проживання, то вони будуть продовжуватися. Ці поїздки необхідні не тільки ветеранам, але й їхнім родинам", – пише він. 

Центр реабілітації учасників АТО в Клубівцях "Бандерівський схрон" працює частково за власні кошти – ветерани відкрили кавову майстерню і заснували бренд Кава зі Схрону.

Тим, хто хоче допомогти, можна долучатися не лише коштами, а й кавуванням. 

Реквізити для фінансової допомоги "Бандерівському схрону":

Картка Приватбанк на Чернецького Ігоря Йосиповича
гривня: 5363542307893306

Реквізити Громадської організації "Центр для учасників АТО та їхніх сімей "Бандерівський Схрон":

ПАТ КБ "Приватбанк" ЄДРПОУ 14360570, Код банку 336677
Гривні
Р/Р 26006052510963
ЄДРПОУ/ДРФО 41292835

"Будемо вдячні за кожну гривню! Слава Україні!"  звернувся до спільноти Ігор Черенецький.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: