Баскетбольний клуб "Франківськ" вийшов у фінал чотирьох Кубку України

Спорт 11:19, 22.01, 2018

Жіночий баскетбольний клуб "Франківськ" і в другому матчі 1/4 фіналу був сильнішим за запорізьку "Козачку-КПУ".

Після першої чверті господарі майданчика чи то розгубились, чи то зарано повірили у загальну перемогу, однак програвали 13:25. Однак, зібравшись, франківчанкам дещо вдалось вирівняти ситуацію і на велику перерву команди пішли з рахунком 31:42 на користь гостей із Запоріжжя, інформує сайт МВК.

Третя чверть зусиллями все тієї ж Христини Філевич та Юлії Лапшинової, що реалізувала три з чотирьох своїх трьохочкових спроб, завершилась за мінімальної переваги запорізьких баскетболісток – 61:62. У заключному відрізку франківчанки нівелювали мінімальну різницю і впевнено довели матч до підсумкової перемоги – 80:75 на користь "Франківська-ПНУ".

Завдяки домашній перемозі БК "Франківськ" за сумою двох матчів пробився до Фіналу чотирьох Кубка України, де суперниками наших баскетболісток стануть суперлігові "Динамо-НПУ" та "Київ-Баскет" зі столиці України, а також одеський "Інтерхім-СДЮШОР ім. Б. Д. Літвака". Жеребкування пар Фіналу чотирьох відбудеться згодом.

Баскетбол. Кубок України (жінки). 1/4 фіналу. Матч-відповідь
БК "ФРАНКІВСЬК-ПНУ" (Івано-Франківськ) – БК "Козачка-КПУ" (Запоріжжя) 80:75 (13:25, 18:17, 20:10, 19:13)

Перший матч: 77:63