fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Батьківське самоврядування закликає не купувати квіти на 1 вересня, а перерахувати гроші пораненим під час АТО

Батьківське самоврядування закликає не купувати квіти на 1 вересня, а перерахувати гроші пораненим під час АТО

Політика 13:15, 29.08, 2014

Не купувати на перше вересня квіти, а перерахувати ці гроші на особовий рахунок бійцям, пораненим під час АТО. Із такою ініціативою до освітян та батьків Івано-Франківська звернувся голова Ради батьківського самоврядування міста Петро Хмельовський.

"В Івано-Франківську є 80 закладів освіти, і якщо б 20 відсотків батьків замість того, аби купляти квіти, перерахували 20-50 гривень на рахунок поранених під час АТО, ми б фінансово допомогли тим, хто цього потребує. Ми не лише допоможемо пораненим прикарпатцям, ми навчимо дітей долучатися до доброчинності", – розповідає Петро Хмельовський.

Із відповідним зверненням голова батьківського самоврядування звернувся в міське управління освіти, повідомляє "Галицький кореспондент".

"Ми закликаємо всіх батьків долучитися до нашої акції "Збережи квіти – врятуй життя бійця". Ми роздрукуємо  особові рахунки важкохворих учасників АТО. Такі ж рахунки на перше вересня члени Ради батьківського самоврядування роздадуть у всіх школах Івано-Франківська. Хочемо, аби перший урок для наших школярів став уроком миру та добродійності", – з відповідними словами звертається голова Ради батьківського самоврядування Петро Хмельовський.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: