fbpx

Батьки погодились підвищити плату за харчування дітей у дитсадках Івано-Франківська до 25 гривень

Суспільство 13:08, 25.11, 2015

23 листопада 2015 року у конференц-залі управління освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради проведено нараду за участю голів батьківських комітетів дошкільних навчальних закладів щодо встановлення розміру плати для батьків за харчування дітей у дошкільних закладах міста.

Начальник управління освіти і науки Франківська Наталія Микула ознайомила присутніх з нормативно-правовими документами, які визначають організацію харчування дітей в ДНЗ міста.

Вона зазначила, що враховуючи постійне зростання цін на продукти харчування, зміни до нормативних документів про освіту, зокрема Закону України "Про дошкільну освіту" ст. 35 п. 5 (батьки мають платити за харчування дітей у дошкільних установах не менше 60% повної суми, 40% виділяється з міського бюджету), виникла потреба перегляду розміру оплати за харчування дітей, повідомляє прес-служба Івано-Франківського міськвиконкому.

На нараді було зауважено, що вартість харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста впродовж 4 років не змінювалась (встановлена на рівні 2011 року). На цей час батьківська плата за харчування дитини в групі раннього віку становить 5 грн 25 коп., а в групі дошкільного віку – 8 грн.

Розглянувши розрахунки витрат на харчування дитини в дошкільних навчальних закладах міста, що були подані управлінням освіти і науки виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради, враховуючи останні зміни до законодавчих актів, зростання цін на продукти харчування, голови батьківських комітетів дошкільних закладів висловили свої зауваження та пропозиції щодо встановлення розміру плати за харчування дітей у дошкільних навчальних закладах міста.

Майже одноголосно голови батьківських комітетів ДНЗ погодилися збільшити плату за харчування дітей в дошкільних навчальних закладах та дітей дошкільного віку в школах-садках: в ясельних групах – 20 грн, в дошкільних – 25 грн.

Управління освіти і науки підготує проект розпорядження сесії міської ради "Про розмір плати для батьків за перебування дітей у дошкільних навчальних закладах міста Івано-Франківська".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: