fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Культура
  • Без підтримки Олександра Шевченка фестиваль "Порто Франко ГогольФест" не відбувся б таким, яким є, – Марцінків

Без підтримки Олександра Шевченка фестиваль "Порто Франко ГогольФест" не відбувся б таким, яким є, – Марцінків

Культура 14:10, 09.06, 2016

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків під час зустрічі директорів "Порто Франко ГогольФесту" з представниками влади та бізнесу подякував Олександрові Шевченкові за підтримку в проведенні Фестивалю.

"Без підтримки Олександра Шевченка Фестиваль не відбувся б у такому вигляді, яким він є", – висловив переконання Руслан Марцінків.

Сам Олександр Шевченко не був присутній на відкритті Фестивалю. В розмові з кореспондентом "Фіртки" народний депутат розповів: "Звичайно, що я планував бути на фестивалі, проте робота депутата часто обмежує та змушує корегувати плани. Зараз вважаю найважливішим для Івано-Франківщини не втратити час, сприятливий для ремонту доріг в області та суміжних областях. Цими питаннями, лобіюванням інтересів краю я і займаюся пріоритетно зараз. Разом з тим при першій же можливості буду намагатися відвідати Івано-Франківськ та фестиваль "Порто Франко ГогольФест", про який вже зараз чую не лише схвальні, а й захоплені відгуки".

Як відомо, Благодійний Фонд Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ" та Фонд "Україна Інкогніта" (Анатолія Матвієнка) стали генеральними партнерами Фестивалю, бюджет якого складає кілька мільйонів гривень. Дирекція Фестивалю на разі не оприлюднює повної інформації про бюджет та меценатів, проте обіцяє це зробити після завершення Фестивалю "Порто Франко ГогольФест".

Міжнародний фестиваль сучасного мистецтва "Porto Franko ГогольFest" триватиме до 12 червня. Фестиваль спільно створений організаторами Івано-Франківського "Porto Franko" та Київського фестивалю "ГогольFest".

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: