fbpx

Беззаконня за сценарієм "донецьких": ДТЕК Західенерго знищує соціальну сферу Бурштина. ВІДЕО

Політика 09:32, 13.01, 2018

Два місяці поспіль працівникам тутешнього комплексу спортивних споруд не виплачують зарплату. Крім того, керівництво Бурштинської ТЕС подало судовий позов на профком. Мовляв, кілька десятків працівників незаконно займають два приміщення. Йдеться про басейн та підсобні кімнати по вулиці Міцкевича, 45. А ще тренувальні зали на вулиці Міцкевича, 49.

"Вони подали цей позов шляхом зловживання правом, оскільки ми ті приміщення займаємо 21 рік, згідно з колдоговором. В колдоговорі написано, що вони нам дають приміщення, щоб ми займалися спортивно-масовою роботою", – розповідає голова профкому Бурштинської ТЕС Руслан Карвацький.

У  профспілці запевняють  закон на їхньому боці.  ДТЕК повинен надавати приміщення, щоб оздоровлювати не лише працівників станції, а й бурштинців, розповідає працівник комплексу спортивних споруд Уляна Борис: "Дуже багато в Бурштині хворих людей, дітей, які в нас проходили реабілітацію". 

Ця ситуація тягнеться відтоді, бідкаються працівники комплексу спортивних споруд, як керівництво Бурштинської ТЕС ледь не примусово сказало  переходити в громадську організацію АМЕР. Йдеться про чотири десятки людей.

"Просто-напросто хочуть звідси від'єднати всю соціальну сферу. А може, продати хочуть? Але в нас є колдоговір, який зобов'язує утримувати і фінансувати, у мене враження  складається, що вертаються дев'яності роки, банда прийшла: я сказав – так і буде",  розповідає заступник начальника комплексу спортивних споруд Леся Горбата.

Тим часом представники Бурштинської ТЕС від будь-яких коментарів відмовляються. А от вже у залі  суду юрист Бурштинської ТЕС Орест Чорній звинуватив працівників у тому, що ті самовільно захопили приміщення: "Профспілковим комітетом Бурштинської ТЕС чиняться перешкоди, саме його працівниками це приміщення зайняте. Відповідно ми не маємо доступу до цих приміщень для здійснення господарської діяльності". 

Такі звинувачення директор спорткомплексу Мирослав Лотоцький вважає безпідставними: "Абсолютно ніяких підстав юридичних немає, це є їхня політична воля, думаючи, що вони живуть в республіці ДНР, ЛНР, а може, якась Ахметовська інша республіка хоче бути створена в межах Бурштина". 

За підримкою у вирішенні цього питання керівництво профкому Бурштинської ТЕС звернулося до народного депутата Юрія Дерев'янка.

"Це просто якийсь соціальний бандитизм, коли людям під тиском невиплати заробітної плати кажуть перейти у формальну, порожню громадську організацію, побудете там місяць-два, а потім навіть не буде кому претензії юридичні пред'являти", переконаний Юрій Дерев’янко.

Тим часом працівники профспілки в очікуванні судового рішення планують організувати марш-незадоволення діями керівництва Бурштинської ТЕС.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: