fbpx

БФ О. Шевченка "Новий Івано-Франківськ" підтримав найкращих архітекторів та дизайнерів

Політика 14:15, 29.10, 2017

В Івано-Франківську підбили підсумки XXVI Міжнародного огляду-конкурсу дипломних проектів випускників архітектурних та дизайнерських спеціальностей вищих навчальних закладів України.

Його проводять щорічно на базі архітектурних шкіл України. Цього разу конкурс проходив в Івано-Франківську. Організатор – Інститут архітектури, будівництва та туризму ІФНТУНГ та Національна спілка архітекторів України. До нашого міста з’їхались фахівці з Києва, Дніпра, Сум, Львова, Полтави, Одеси, Харкова, Чернівців, Черкас. Таке дійство проводять з метою представлення досягнень архітектурних шкіл та обміну професійним досвідом.

На конкурсі, поруч з дипломними проектами архітектурних і дизайнерських шкіл України, були представлені архітектурні проекти з Польщі та Молдови. Загалом понад 300 робіт бакалаврів, спеціалістів та магістрів профільних вишів.

На виставці робіт у приміщенні драмтеатру можна було ознайомитись з проектами, в яких представлені цікаві, прогресивні архітектурні рішення. Впродовж трьох днів компетентне журі визначало переможців конкурсу у дев’яти номінаціях: громадські споруди та комплекси, житлова архітектура, містобудування, дизайн архітектурного середовища, реконструкція та реставрація об’єктів архітектури та містобудування, промислова архітектура, дизайн інтер’єру, графічний дизайн, експериментальне проектування.

Переможців нагородили дипломами. Найращі учасники конкурсу отримали цінні подарунки від благодійного фонду Олександра Шевченка "Новий Івано-Франківськ" та туристичного комплексу "Буковель".

"Одним із напрямків роботи БФ "Новий Івано-Франківськ» є розвиток міської інфраструктури. Нещодавно з допомогою фахівців на базі ГО "Новий Івано-Франківськ" ми розробили візуалізації різних мікрорайонів Івано-Франківська. Вважаємо, що наше місто заслуговує на втілення таких амбітних проектів. За підтримки місцевої влади вони можуть із красивої картинки перетворитись у реальність. Цей конкурс ще раз доводить, що в Україні є надзвичайно багато талановитих, креативних та перспективних архітекторів. А чимало цікавих, новітніх ідей уже сьогодні можна втілювати в життя. Завдяки таким сміливим рішенням життя українців ставатиме комфортнішим", – зазначив помічник-консультант депутата Верховної Ради Олександра Шевченка Андрій Сторожук.

 На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: